top of page

JAK VŠE PROBÍHÁ

 

Zde uvádíme ideální postup jak získat kvalitní tetování:

Výběr tetování

  • Nejdříve si určete co byste chtěl/a nechat vytetovat. Je to skvěly pokud najdete nebo vymyslíte nějaký osobní význam pro tetování. Taky dobrým nápadem je prohlédnout si galerie tetování na internetu a vybrat několik (ne jedno!) tetování které se Vám libí. Na internetu taky najdete tisíce obrázku které se dají upravit k tomu aby z nich byli tetování. Nemusíte nám dat přesný obrázek budoucího tetování, stačí opravdu jen nápad aby jsme Vás pochopili.

  • Dále si určete kam by jste chtěl/a udělat tetování. O vhodnosti různých části těla pro tetování si přečtěte tady.

  • Teď si určete kolik za tetování chcete utratit. Tetování se děla na celý život a tak nemá smysl na něm šetřit. Kolikrát je lepší udělat menší ale kvalitnější tetování než velké a nekvalitní. Taky se vždy můžete jen poptat na cenu a pokud momentálně Vám cena nesedí tak si dat na čas a zbývající částku našetřit.  

Konzultace

Pokud máte nápad, místo a rozpočet tak je na čase nám napsat. Nejlepší způsob konzultaci je email. Do emailu popište svůj nápad, změřte si přesné rozměry toho místa kam chcete tetování pravítkem v centimetrech a přiložte obrázky. Teď už jen vyčkejte na odpověď a postupujte dle našich pokynu.

Příprava na tetování

V den tetování je vhodné nepít alkohol (lepší i den před), byt zdravý a v dobré náladě. Pokud tetování bude aplikováno na místo s horší dostupnosti (žebra, stehna, záda) tak si s sebou vemte něco na převléknutí. Taky je lepší mít tmavé oblečení než světlé (občas sem tam může cáknout barva)

 

Proces tetování

Tetování je poměrně bolestivý a pomalý proces. Proto si dáme záležet na přípravě pracovních míst a pohodlí zákazníka během práce.  Občas příprava na tetování zabere i hodinu nebo dvě. Na sezení pro jděte vyspalý a najedený s dostatkem volného času.

Po tetování

S postupem péče Vás seznámíme před a po tetování. Žádné pomůcky pro péči nekupujte, vše potřebné Vám vydáme zdarma.

footer
bottom of page